Edukaciniai filmai apie žmogų

Vaiko širdis : [dokumentinis filmas apie Vaiko širdies asociaciją] / režisierė D. Kanclerytė - [Pakutuvėnai] : Pakūta, 2010. - 1 vaizdo diskas (22 min., 50 sek.) : stereo, skaitm.

Super didelis Aš / rež. M. Spurlockas. Tai dokumentinis filmas apie netaisyklingą mitybą ir jos sukeltus padarinius sveikatai. Buvo atliktas eksperimentas, kas atsitinka žmogui, valgančiam „McDonald‘s“ maistą triskart per dieną / trukmė 100 min.

Sveiki, čia aš. Vaidybinis filmas pagal Šeimos centro programą apie dviejų jaunuolių pažintį, vedybas, kūdikio laukimą. Filmas pagyvintas animuotos naujos gyvybės monologais su tėvais / trukmė 28 min.

Žmogaus kūnas / rež. R. Dale. BBC dokumentinių filmų serija apie tai, kaip iš tiesų veikia žmogaus organizmas, kaip sąveikauja jo pagrindinės sistemos ir organai.

  • D. 1 supažindinama nuo gyvybės užsimezgimo iki jos gimimo, gyvybiškai svarbių įgūdžių formavimosi, bandymų savarankiškai pažinti supantį pasaulį / trukmė 100 min.
  • D. 2 apžvelgiamas lytinio brendimo laikotarpis – „hormonų“ valdoma biologinė revoliucija paauglių organizme / trukmė 100 min.
  • D. 3 pasakojama apie žmogaus smegenis, jų veikimo mechanizmą, taip pat apie bėgančių metų poveikį žmogaus organizmui, jo senėjimo procesus / trukmė 100 min.
  • D. 4 paliečiama žmogaus mirties tema. Mirtis – natūrali ir neišvengiama žmogaus gyvenimo baigtis, slepianti savyje daugybę įstabių paslapčių / trukmė 100 min.

   Grįžti atgal