Biblioreceptariumas – psichologijos leidinių paroda

Leidinių paroda „Emocinė sveikata – atsparumui ir džiaugsmui“

Tęsiame šviečiamojo psichikos sveikatos projektą „Pažinkime save“ ir pristatome naują leidinių parodą „Emocinė sveikata – atsparumui ir džiaugsmui“, parengtą bibliotekos Didžiojoje skaitykloje (Respublikos g. 14, II a.).

Eksponuojami psichologinės literatūros leidiniai, skirti giliau suvokti emocijas ir jų valdymą, ugdyti emocinį raštingumą, padedantys atpažinti ir įvardinti savo jausmus, suvokti jų reikšmę ir valdyti jų išraišką, sėkmingiau prisitaikyti bet kokioje aplinkoje, įveikti vidines ir išorines destrukcijas.

Parodoje pristatomos knygos – savitas, pasak žymaus psichoterapeuto A. Alekseičiko, biblioreceptariumas: psichologijos, psichiatrijos klasikų, psichoterapeutų veikalai, monografijos, populiarios psichologijos ir medicinos praktiški vadovai, lektorių, konsultantų mokslinių straipsnių rinkiniai, emocinės laisvės technikos, skirtingų dvasinių krypčių savęs tobulinimo praktikų mokymo leidiniai.

Susipažinti su paroda naudinga visiems, besidomintiems psichologija, keliantiems egzistencinius gyvenimo prasmės klausimus. Tai gydomasis ir gydantis skaitymas sielai ir dvasiai, tiesai, kelionei, įkvepiantis kiekvieną, siekiantį suvokti aukštesnį sveikatos ir gyvenimo pilnatvės lygį.

Parodą apipavidalino Milda Lašaitė, nuotrauka – Virginijaus Benašo


Informaciją rengė
Birutė Urbanavičienė
Didžiosios skaityklos vyr. bibliotekininkė
Tel. (8-45) 46 55 65