Susitikime – Juozapaičių šeimos balsai

Gruodžio 8 d. bibliotekoje vyko pirmasis bibliotekos Kalėdinių vakarų ciklo renginys – susitikimas su Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatu, profesoriumi Vytautu Juozapaičiu.

Kartu dalyvavo V. Juozapaičio šeima – Vilniaus kolegijos dėstytoja Eglė Juozapaitienė ir Lietuvos muzikos ir teatro akademijos trečiakursė Ieva Juozapaitytė.

Jų atliekamiems muzikiniams kūriniams akompanavo koncertmeisteris Aleksandras Vizbaras.

Susitikime maestro atsakinėjo į gerbėjų klausimus, pasakojo apie savo kūrybinį kelią, sceninę patirtį Lietuvos ir užsienio operos teatruose, pedagoginę veiklą, darbą Lietuvos Respublikos seime, šeimą, ateities planus. Atliko solinių kūrinių.

Taip pat galėjome išgirsti dainuojant visą Juozapaičių šeimą, švelniai maestro pavadintą Juozapaitynu. Eglės Juozapaitienės ir Ievos Juozapaitytės duetą bei įspūdingą Ievos Juozapaitytės solinį pasirodymą.

Eglė Juozapaitienė pristatė savo kuruojamą Michailo Raškovskio ir Martyno Aleksos fotografijų paroda „Anapus rampos“, kurią maestro 50-mečio proga dovanojo jį mylinti šeima. Stambaus formato spalvotose fotografijose-paveiksluose – scenos iš įvairių spektaklių, kuriuose vaidino ir dainavo vienas žymiausių Lietuvos baritonų.

Paroda bibliotekoje veiks iki gruodžio 31 d.

Tad laukiame Jūsų!

Virginijaus Benašo nuotraukose – susitikimo akimirkos


Vida Mikelevičiūtė
Menų centro vadovė
Tel. (8~45) 50 16 48
El. p. Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.