Knygų paroda „Santarvės salos. Lietuvos saugomos teritorijos“

Nemunas

Liepos-rugpjūčio mėn. mėnesį Didžiojoje skaitykloje (Respublikos g. 14 , II a.) veikia knygų paroda „Santarvės salos. Lietuvos saugomos teritorijos“.

Paroda skirta visiems, besidomintiems vaizdingu Lietuvos kraštovaizdžiu, gyvosios ir negyvosios gamtos vertybėmis, gamtos paveldo puoselėjimu ir išsaugojimu. Eksponuojamos knygos supažindina su įstabaus grožio Lietuvos nacionaliniais bei regioniniais parkais, rezervatais, draustiniais, valstybės saugomais gamtos paveldo objektais.

Saugomos teritorijos mūsų šalyje užima apie 15 procentų visos krašto teritorijos. Lietuvos saugomų teritorijų tinklas šiandien prilygsta Europos standartui.

Pristatomi informatyvūs leidiniai, albumai apie mūsų krašto girių ir miškų grožį, vaizdingus ežerus, etnografinius kaimus bei sodybas, piliakalnius, kopas, augmeniją ir gyvūniją. Taip pat pateikiama reikalinga informacija apie lankytinus objektus, maršrutų takus, poilsiavietes.

Maloniai kviečiame visus, kurie norėtų geriau pažinti ar atrasti Lietuvos krašto grožį ir unikalumą, tai, kuo didžiuojamės, gėrimės ir galime pristatyti pasauliui.

Informaciją parengė Rūta Kučytė
Didžiosios skaityklos
Vyresn. bibliotekininkė
Tel. (8-45) 465565