I GO HERE – atidaroma jaunų menininkų dailės paroda

Parodos I GO HERE plakatas

Rugsėjo 24 d. (pirmadienį) 17 val. bibliotekos galerijoje „2-asis aukštas“ (Vasario 16-osios g. 10, Panevėžys) atidaroma dailės paroda I GO HERE.

Kuratorius Andrius Svilys pristato parodą: „Akivaizdu, kad parodos pavadinimas, kaip ir asmens vardas, turi lemiamą įtaką būsimo renginio charakteriui, manieroms ir likimui bendrai. Pavyzdžiui, parodos pavadinimas I GO HERE leidžia nuspėti bent tris parodos savybes. Visų pirma, jis išsiduoda (o gal apsimeta) esąs pasikviestas iš dialogo. Antra, užsienietiška pavadinimo kilmė verčia versti ir tampa pirmuoju pratimu prieš įeinant į parodos salę. Pagaliau subtiliai nevykusi pavadinimo formuluotė turėtų suveikti kaip perspėjimas parodos lankytojams“.

Parodoje dalyvauja jauni menininkai iš Lietuvos (Andrius Svilys), Didžiosios Britanijos (Sophia Freeman, Alouette Hill, James Stradner, Rowan Wigley) ir JAV (Arie Ruvinsky), studijuojantys dailę Goldsmito (Goldsmiths) universitete Londone.

Parodoje – fotografijų, garso ir vaizdo įrašų, tekstų, šilkografijos projektai, tikimasi sulaukti Arie Ruvinsky iš dykumos į galeriją siunčiamų atvirukų, išreiškiančių tikimybę, laukimą, vaizdo ir teksto santykį.

Paroda veiks iki spalio 22 d.

Kviečiame!

Informaciją parengė
Vilija Stokienė
PAVB RsV koordinatorė
Tel. (8~45) 50 20 38