Eleonoros Katakinaitės tapybos parodos atidarymas

Eleonora Katakinaitė

Gegužės 13 d. (pirmadienį) 17 val. bibliotekos galerijoje „2-asis aukštas“ (Vasario 16-osios g. 10) – architektės, fotografės, dailininkės Eleonoros Katakinaitės tapybos parodos „Grįžimas“ atidarymas.

Eleonora Katakinaitė gimė 1984 m. Panevėžyje. Baigusi Panevėžio dailės mokyklą, VGTU mokėsi architektūros.

„Augdama kaip architektė vis dažniau jaučiu poreikį išreikšti save ir per grynąjį meną,  kur  jokie apribojimai ar įstatymai negalioja. Išsivadavimas iš suvaržymų, vidinių ar išorinių, yra vienas svarbiausių  dalykų mano gyvenime,  ir tai atsispindi  darbuose,“ apibūdina autorė.

Apie parodos paveikslus Eleonora Katakinaitė sako, kad kiekvienas jų žymi tam tikro naujo etapo pradžią. Tapydama ji suteikia savo intuicijai ar vidiniam „aš“ visišką laisvę, improvizuoja. Svarbiausias momentas kūrinio gimime jai – pirmasis prisilietimas prie drobės ar popieriaus lapo, per darbus autorė bendrauja su savimi, jais perduoda ne tik momento vidinę būsena, bet ir viltis, patirtis, svajones, tai, ko pati dar nesuvokia.

„Tikiuosi, kad parodos lankytojai, išdrįsę padaryti PERTRAUKĄ nuolatiniame bėgime, netikėtai SUGRĮŠ į nepažintą ar pamirštą pasaulį, kuris yra visada čia, šalia. Viduje,“ sako autorė.

www.eleonora.lt

Kviečiame!

Informaciją parengė
Vilija Stokienė
PAVB RsV koordinatorė
Tel. (8~45) 50 20 38