Studentų grafikos darbų parodos atidarymas

Rugsėjo 24 d. (antradienį) 17 val. bibliotekos galerijoje „2-asis aukštas“ (Vasario 16-osios g. 10) – Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos studentų grafikos darbų parodos „Naujieji horizontai“ atidarymas.

Eksponuojami I-III kursų studentų grafikos darbai. Kūrybiški jauni žmonės aktyviai dalyvauja įvairiuose projektuose ir parodose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Dizaino fakulteto grafikos dirbtuvėse studentai mokosi įvairių grafikos meno paslapčių, įvairių grafikos technikų – lino, kartono ir medžio raižinio, monotipijos, oforto, akvatintos ir kt. Darbuose siekia atskleisti savo individualų braižą, ieško savitos meninės kalbos, eksperimentuoja su įvairiomis medžiagomis, tekstūromis, spaudos būdais, mokosi pastebėti gamtos, gyvenimo grožį  ir įvairovę, apibūdina Grafikos studijų vadovė Virginija Kalinauskaitė.

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija yra didžiausia technologinės ir meninės pakraipos kolegija Lietuvoje. Dizaino fakultete įsigyjamos fotografo, interjero dizainerio, grafinio dizainerio ir multimedijų dizainerio specialybės.

Paroda veiks iki lapkričio 8 d.

Kviečiame!

Informaciją parengė
Vilija Stokienė
PAVB RsV koordinatorė
Tel. (8~45) 50 20 38