Algimanto Aleksandravičiaus fotografijose – iškilūs žemaičiai ir aukštaičiai

Gruodžio 3 d. bibliotekoje Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas fotomenininkas Algimantas Aleksandravičius gausiai susirinkusiai bičiulių ir susidomėjusių auditorijai pristatė naują savo fotografijų albumą ir fotografijų parodą.

Puslapis po puslapio menininkas vertė ką tik pasirodžiusį fotografijų albumą „Žemaitėjė – mona meilė“ ir pasakojo apie nuotraukų personažus, nuotraukų atsiradimo aplinkybes. Taip pat pranešė, kad nuo šių metų lapkričio 2 d., savo gimtadienio dienos, pradėjo kurti ir ciklą apie Aukštaitiją.

Kaip įžangą į šį darbą A. Aleksandravičius bibliotekos erdvėse pristatė parodą „Iškilūs panevėžiečiai“, kurioje eksponuojamos žinomų Panevėžio žmonių portretinės fotografijos. Kai kurie parodos personažai jau iškeliavę Anaplin, bet jų atminimas tebėra gyvas mūsų širdyse. Atidarymo metu buvo malonu matyti čia apsilankiusius jų artimuosius, draugus, bičiulius. Smagu buvo sutikti ir šiuo metu aktyviai tebekuriančius menininkus, gyvai aptarinėjančius savo kolegų ar savo pačių atvaizdus.

Paroda veiks iki 2014 m. sausio 14 d., tad būtinai joje apsilankykite!

Virginijaus Benašo nuotraukos

Informaciją parengė
Vida Mikelevičiūtė
Menų centro vadovė
Tel. (8~45) 50 16 48