Ilonos Žvinakienės tapybos paroda ir kalendorius

Ilona Žvinakienė. Žiedas

Liepos 15 d. (antradienį) 17 val. miesto bendruomenę ir svečius kviečiame į bibliotekos I a. ekspozicijų erdvėse ir kavinėje (Respublikos g. 14) atidaromą vasarišką panevėžietės dailininkės Ilonos Žvinakienės tapybos darbų parodą „Nuo žydėjimo iki žydėjimo“, meninio jos kalendoriaus pristatymą ir susitikimą su autore.

Ilona Žvinakienė nuo 1999 m. yra Lietuvos dailininkų sąjungos narė. Ji jau beveik 30 metų dalyvauja parodose, personalinių ir grupinių parodų surengė ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Vokietijoje, Suomijoje, Norvegijoje, Prancūzijoje, Pietų Korėjoje, Olandijoje, Bulgarijoje.

Parodoje ir kalendoriuje – romantiški ir slėpiningi Burbiškio dvaro ir parko motyvai. Pati dailininkė apie Burbiškio dvarą sako: „...kai užsuku į dvarą ankstų pavasario rytą, vaiskią vasaros popietę, aukso geltoniu nutviekstą rudens pavakarę, pakliūnu į visiškai kitą pasaulį. Vaikštau tilteliais ieškodama atspindžių, spalvų derinių, jausdama dvaro istoriją, gėrėdamasi puoselėjama aplinka. Grįžus į savo realybę parsivežu vaizdą ir jausmą to kito – Burbiškio dvaro pasaulio, jį tapau, juo gėriuosi, jame ilsiuosi. Dabar dvare – mano paroda – virš 30 darbų, rankose – mano darbų kalendorius „Nuo žydėjimo iki žydėjimo“. Jaučiu didelę pagarbą žmonėms, kurie kūrė, atkūrė šią unikalią erdvę, sudarė sąlygas man būti, mėgautis, ieškoti, atrasti...“.

Iliustracija: Ilona Žvinakienė. Žiedas. 2011. Drobė, aliejus. 70x100

Nepraleiskite progos įsigyti nuostabaus grožio kalendorių!

Paroda veiks iki rugpjūčio 9 d.

Informaciją parengė
Vida Mikelevičiūtė
Menų centro vadovė
Tel. (8~45) 50 16 48