Suaugusiųjų dailės studijos„IN“ lankytojų parodos atidarymas

Rugpjūčio 5 d. (antradienį) 17 val. miesto bendruomenę ir svečius kviečiame į bibliotekos galerijoje „2-asis aukštas“ (Vasario 16-osios g. 10) atidaromą suaugusiųjų dailės studijos „IN“ lankytojų parodą „Tapyba ir...“.

Paroda veiks iki rugpjūčio 29 d. Maloniai kviečiame!

Parodos kuratorė Irina Nosova apie studiją "IN":

Istorija prasidėjo prieš gerą dešimtmetį. Kalbinama psichologės Editos Briedienės, sukviečiau kelis pažįstamus praleisti šeštadienio rytą su daile. Pamačiau, kaip žmonėms to reikia, kaip išsilaisvina jų kūrybinis potencialas, kurį turi kiekvienas, tik nedrįsta pripažinti. Juk niekur nedingo tas mūsų iš močiučių paveldėtas noras dėlioti spalvas ir raštus audžiant, o lieti akvareles, muzikuoti ir šokti buvo privalu kiekvienam save gerbiančiam aristokratui.

Dailės mokyklos direktoriui pritarus, buvo sudaryta suaugusiųjų grupė. Per kelis metus dalyvių ratas plėtėsi ir peraugo į savotišką bendruomenę, netelpančią į mokyklos rėmus. Kartu tapome, piešiame, kuriame, keliaujame, rengiame plenerus, lankome galerijas ir švenčiame. Visų dalyvių pastangomis įkurėmė STUDIJĄ IN.

Koks džiaugsmas yra stebėti, kaip įvairių profesijų žmonės (verslininkai, buhalteriai, gydytojai, namų šeimininkės, teisininkai, direktoriai, mokytojai ir kt.) atsiskleidžia tapydami, piešdami. Ir kančias kūrybines patiria, ir stebisi, kad visai gerai pavyksta... Vieni savo darbais džiugina artimuosius, puošia darbovietes, rengia parodas, dovanoja savo darbus, kiti dar to daryti nedrįsta. Bet visi pripažįsta, kad gerai praleidžia laiką, nutolsta nuo problemų, keičiasi. Jau turime ir įstojusių į tautodailininkų sąjungą. Linkiu visiems patirti atradimo džiaugsmą. 

Informaciją parengė
Laima Butkūnienė
Bibliotekų vadybos ir rinkodaros skyriaus vyr. metodininkė
Tel. (8-45) 50 16 49