Danguolės Masilionienės tapybos parodos atidarymas

Gegužės 25 d. (trečiadienį) 18 val. bibliotekos galerijoje „2-asis aukštas“ (Vasario 16-osios g. 10) – Danguolės Masilionienės tapybos darbų parodos „Spalvoti paklydimai“ atidarymas.

Parodos autorė už pirmąsias tapybos pamokas, palaikymą ir sugrąžintą aistrą tapybai dėkoja dailininkei Irinai Nosovai. Danguolė Masilionienė Vilniaus universitete studijavo mediciną, dirbo gydytoja, užaugino 3 vaikus, o piešti ir tapyti mėgo nuo mažens.

Dabar tapyba jai yra laikas su savimi ir su pasauliu, tokiu, kokį jį nori matyti. Kurti ją paskatina noras užfiksuoti grožį, patirtas akimirkas ir įspūdžius. Jos drobėse gula įvairios temos – gauta puokštė pirmosios parodos proga, ką tik pražydusios alyvos šakelė, dukters pasakojimų iš kelionių įspūdžiai.

Ši tapybos paroda atskleidžia autorės ieškojimų kelią. „Esu vis dar ieškojimuose. Keliauju per tapybos technikas, spalvas, formatus, temas, patirtis, netgi sapnus ir vizijas... Tačiau svarbu man ne tik pats tapybos procesas, suteikiantis galimybę pamiršti visus rūpesčius ir pabūti su savimi, bet ir rezultatas – tai, kad ant drobės nugulę spalvos, tekstūros ir šviesos vis iš naujo sugrąžina prisiminimus ir teikia džiaugsmą, kuriuo norisi dalintis,“ pasakoja Danguolė Masilionienė.

Paroda veiks birželio 17 d.

Kviečiame!

Informaciją parengė
Vilija Stokienė
PAVB RsV koordinatorė
Tel. (8~45) 50 20 38