Pristatoma šviesi tapybos paroda

Sausio 5 d. (ketvirtadienį) 17 val. bibliotekos galerijoje „2-asis aukštas“ (Vasario 16-osios g. 10) – Nijolės Bukauskaitės-Sušinskienės tapybos darbų parodos „Berniukai“ atidarymas.

Nijolė Bukauskaitė–Sušinskienė gimusi Šeduvoje, įgijusi teisininkės specialybę ilgus metus dirbo ir gyveno Utenoje, daugiau kaip tris metus – Panevėžio apygardos teismo teisėja, šiuo metu gyvena Vilniuje. Ji ne tik tapo paveikslus, bet ir kuria eiles, išleista poezijos knygelė „Pusiausvyra“ (2011).

Galerijoje „2-asis aukštas“ pristatoma septintoji jos dailės paroda. Pirmąją personalinę parodą Nijolė Sušinksienė atidarė 2005 m. Utenos kraštotyros muziejuje.

Autorė taip prisistato: „Jau daug metų negyvenu savo gimtojoje Šeduvoje. Tie prabėgę metai buvo skirti studijoms, profesinei teisininkės veiklai, šeimai. Daugiau nei dešimtmetį minčių, jausmų, spalvų pagalba drobėje bandau kurti savąjį pasaulį. Jame yra visko – džiaugsmo, ilgesio, prisiminimų, kartais liūdesio ar paslapties. Tačiau tikrai nėra nusivylimo ar pykčio atplaišų. Viliuosi, kad mano minties atspindžiai visada bus šviesūs ir skaidrūs“.

Paroda veiks iki vasario 3 d.

Informaciją parengė
Vilija Stokienė
PAVB RsV koordinatorė
Tel. (8~45) 50 20 38