Angelai saugo ir suteikia ramybę

Vasario 9 d. (ketvirtadienį) 17 val. galerijoje „2-asis aukštas“ vyks Renatos Laučkienės tapybos darbų parodos „Nuo žemės iki dangaus“ atidarymas.

Renata Dambrauskaitė-Laučkienė gimė ir užaugo Panevėžyje, baigė Kauno S. Žuko dailės technikumą. Ji – tapytoja, Lietuvos tautodailininkų sąjungos narė. Dailininkė savo darbus eksponuoja ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

R. Laučkienė dirba Ėriškių kultūros centre meno vadove. Be tapymo ji kuria eiles, dainas vaikams ir suaugusiems, siužetus spektakliams. Pasak jos, pradėjusi nuo dailės, keliauja su muzika, kol pasigirsta žodžiai.

„Šeimoje surastos kūrybinės akimirkos suteikia gyvenimui prasmę. Be spalvų ir linijų žaismo domiuosi muzika ir poezija. Jei turėčiau daugiau laiko, norėčiau tapti rašytoja. Labiausiai vertinu žmones. Kiekvienas žmogus, atėjęs į mano pasaulį, virsta mano kūrybine mūza“, - teigia parodos autorė, apgailestaudama, kad kartais jos įvairiapusė kūryba nebesutelpa į laiko bėgsmą.

Menininkė tapo įvairių temų paveikslus, tačiau jos gyvenime ypatingą vietą užima angelai – jie nuolat mintyse, širdyje ir kūryboje. Iš patirties ji žino, kad angelai tikrai egzistuoja, saugo žmones, teikia ramybę. Dailininkė dažnai juos regi sapnuose, o vėliau skuba perkelti į paveikslus. Šviečiantys, raminantys angelai žvelgia iš paveikslų parodoje „Nuo žemės iki dangaus“, kuri galerijoje „„2-asis aukštas“ bus eksponuojama iki kovo 31 dienos.

KVIEČIAME APSILANKYTI

Parengė Virginija Januševičienė