Virtualios parodos

2012 08 24

Verslo leidinių paroda "Verslas minties greičiu"

„Kiekvieną kartą, kai matau sėkmingą verslą, žinau - kažkas priėmė drąsų sprendimą “, Peteris F. Druckeris

Verslas yra jėgų kova – dinamiška, paremta tiek žiniomis, tiek technologijomis, tiek ir emocijomis, amžina, bet ir nuolat kintanti. Greitis, informacijos srautas, negailestinga konkurencija – nauji darbo įrankiai, papildantys mūsų protinius gebėjimus. Kai bendra ekonominė padėtis atrodo vis dar pakankamai sudėtinga, nepaprastai išauga novatoriškų verslo idėjų, kurios gali išjudinti ir netgi pakeisti rinkų veikimo principus, reikšmė.

Virtualioje parodoje „Verslas minties greičiu“ pristatomi itin paklausūs, pasaulinį garsą pelnę leidiniai verslo, vadybos, rinkodaros studijoms: praktiniai vadovai, vedliai, verslo trileriai, bestseleriai – vadovams, bendrovių specialistams, verslo dalyviams, ieškantiems įkvėpimo sudėtingoje pasaulinių rinkų aplinkoje, verslo ir vadybos studentams.

Parodos leidiniais atskleidžiama geriausių verslo pasaulio aiškiaregių, vadybos guru: korporacijų vadovų, strategijų ir įmonių veiklos ekspertų, rinkodarininkų, konsultantų, lektorių, tokių kaip Billas Gatesas, Peteris F. Druckeris, E.M. Goldrattis, A. Schneideris, D. Ogilvy, R.H. Watermanas ir kt., fenomenalios veiklos strategijos, sėkmingo valdymo patirtys, priimant netikėtus sprendimus, kuriant naujus verslo modelius ir perversmą skatinančius gaminius, pardavimus, paslaugas, reklamą. Nusakoma, kokia paveiki gali būti tikroji lyderystė, o svarbiausia – kaip tapti ypatingu vadovu, lyderiu, principiniu derybininku, kaip kurti ir palaikyti darną savo santykiuose, komandoje ir organizacijoje.

Pristatomose knygose pateikiami ir analizuojami verslo kompanijų milžinų, veikiančių plačiame verslo sektorių spektre, įspūdingi rinkodaros pavyzdžiai, nukreipiantys keliu, kuriame galima rasti asmeniškai pritaikomus, išbandytus sėkmės receptus XXI amžiaus iššūkiams.

Parodos leidiniai supažindins su naujais išvestiniais mokslais, kaip neuroekonomika, tirianti žmonių elgesį, sprendžiant finansines investavimo problemas.

Galite rasti įtikinamų tekstų, tezių ir citatų savo veiklos pristatymui.

Nesvarbu, kokios jūsų pareigos ar finansinė padėtis, jeigu pasinaudosite bent keliais iš šiuose knygose rastų principų, tapsite sumanesni, efektyvesni ir sėkmingesni žmonės ir lyderiai.

Maloniai kviečiame visus, kuriuos sudomino ši paroda, ir primename, kad Didžiosios skaityklos fonduose rasite ir daugiau knygų verslo tema. Patikrinkite šias knygas savo veikloje, pažinkite kitokius naujus mąstymo lygius.

VERSLAS, VADYBA, VALDYMAS

RINKODARA

LYDERYSTĖ

Informaciją parengė
Didžiosios skaityklos vyr. bibliotekininkė
Birutė Urbanavičienė
Tel. (8~45) 46 55 65