Jaunųjų kūrėjų almanacho „Nevėžis 2014“ sutiktuvės

2015 m. vasario 6 d. Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje įvyko projekto „Jaunųjų kūrėjų galimybių tribūna „Nevėžis“ baigiamasis renginys - jaunųjų kūrėjų almanacho „Nevėžis 2014“ sutiktuvės.

Išrinkti ir apdovanoti geriausieji, pagerbti ir pastebėti visi, kurių kūryba sudėta į almanachą – 57 rašantys ir 37 iliustruotojai.

„Metų literatu“ tapo Vytautas Šešelgis, „Metų iliustruotoju“ – Martynas Stirneckas. Jie apdovanoti „Sidabrinio Nevėžio 2014“ statulėlėmis, kurias sukūrė žinomas skulptorius Vytautas Tallat-Kelpša.

„Kiekvienoje mokymo įstaigoje yra kūrybingų mokinių: rašančių, piešiančių, muzikuojančių. Deja, jų scena dažniausiai būna namie, o auditorija – tik draugai , šeima. Norisi, kad jaunųjų talentų kūrybą pamatytų ir išgirstų visa visuomenė. Norisi, kad jaunieji kūrėjai bendrautų, susiburtų į klubą“, – sakė projekto sumanytojas ir rengėjas, Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės bibliotekos Juozo Urbšio visuomeninės minties ir kultūros centro vadovas Arnoldas Simėnas.

Virginijos Januševičienės informacija, Virginijaus Benašo fotografijos