Filmai apie patyčių prevenciją

Iš elfų gyvenimo / rež. J. Lapinskaitė. Tai dokumentinis filmas apie žmones, kiek kitokius, negu visi, jų problemas, jų lūkesčius. 78-erių sulaukusi Eleonora Čepulienė iš Šiaulių rajono Sauginių kaimo gyvena su trimis mažaūgiais suaugusiais antrojo vyro vaikais. Šie liliputai be jos globos negalėtų išgyventi. Filmas pasakoja apie jų šiokiadienius ir šventes. Eleonora dažnai nesutaria su savo vyru dėl jos auginamų liliputų. Ji nepaiso vyro draudimo su vaikais rodytis viešai, nelabai jai rūpi ir kaimynų nuomonė. Filmas, ugdantis toleranciją „kitokiems“ žmonėms / trukmė 25 min.

Patyčios. Nekentėk tyloje. Paramos vaikams centro kurtas dokumentinis filmas, nagrinėjantis klausimus, kodėl tyčiojamasi, kaip tampama skriaudėju, kas nutinka, kai patyčios nueina per toli bei nukreiptos prieš patyčias politikos formavimą mokykloje / trukmė 26 min., 45 sek.

Rask laiko pasirūpinti. Dokumentinis filmas apie patyčias, jos formas ir apie priemonių sistemą, kaip spręsti patyčių problemą mokykloje, apie vaikų linijos bendradarbiavimą su mokyklomis bei apie mokinių patikėtinių indėlį, kovojant su patyčiomis ir priekabiautojais / trukmė 18 min., 50 sek.

    Grįžti atgal