Projektas „Žmogus iš didžiosios Ž"

Projektas „Žmogus iš didžiosios Ž"

Projekto trukmė 2018 05 01–2018 09 30

Projekto pristatymas
Vaikai savo aplinkoje labai dažnai girdi posakį – Žmogus iš didžiosios raidės. Po šio posakio seka įvairiausių pavyzdžių apie į istoriją įėjusias asmenybes, pokyčius pasaulyje padariusius asmenis. Susiformuoja nuomonė, kad vaikas negali būti didis jei nepadarė kažko įsimintino. Atsiliepdamas į šią aktualiją, Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyrius inicijuoja projektą „Žmogus iš didžiosios Ž”, skirtą Panevėžio miesto jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikams, kiekvieną vasarą bibliotekoje ieškantiems įdomių veiklų, o šią vasarą suteiks galimybę kiekvienam pasijausti Žmogumi iš didžiosios Ž.

Projekto metu planuojamos veiklos
Birželio – liepos mėnesiais didžiausios Panevėžio vaikų bibliotekos Panevėžio mieste vaikai bus ugdomi edukaciniuose kūrybiškumo lavinimo užsiėmimuose. Vaikai išsirinks labiausiai tinkančius žaidimus ir knygas, kurios bus patalpintos į “Ž” raidę ir bus mokomi pasitelkiant savo fantaziją kurti kryžiažodžius, žaidimus, legendas bei mitus. Už kūrybiškumą vaikai bus apdovanoti projekto baigiamajame renginyje.

Numatomas projekto rezultatas
Projekto „Žmogus iš didžiosios Ž“ tikslas – didžiausioje bibliotekoje Panevėžio mieste užtikrinti vasarą vaikų užimtumą prasminga veikla, pasiūlant jiems kokybiškas kūrybiškumą per skaitymą ugdančias paslaugas.

Uždaviniai:
• supažindinti vaikus su objektų konstravimo pagrindais, darbų sauga, lavinti erdvinį mąstymą vykdant vaikų pažinimą ir kūrybiškumą skatinančias veiklas;
• sudaryti sąlygas jaunųjų skaitytojų-savanorių, dalyvavusių praėjusių vasarų užsiėmimų veiklose, kūrybinei veiklai – kai bendraamžis jaunesniam padeda piešti, lipdyti, kurti, konstruoti, karpyti, kartu žaidžia, seka pasakas ir istorijas ir pan.

Atsakingas asmuo Panevėžio apskrities G.Petkevičaitės-Bitės bibliotekoje
Greta Ratkutė, Vaikų literatūros skyriaus vadovė,
el. p. Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. , tel. 845 435677

Projektą finansuoja

Panevezio-miesto-savivaldybe